1 – KAM NAUDOJAMA JŪSŲ INFORMACIJA?

Kai susisiekiate per kontaktų formą, užklausai įvykdyti renkame Jūsų asmeninę informaciją, kaip kad Jūsų vardas, el. pašto adresas.

Kai lankotės mūsų svetainėje, mes automatiškai gauname Jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, bei informaciją apie naršyklę bei operacinę sistemą, kurią naudojate.

Su Jūsų sutikimu galime siųsti el. laiškus apie mūsų paslaugas, naujas prekes, specialius pasiūlymus ir kitus atnaujinimus.


2 - SUTIKIMAS

Kaip gaunate mano sutikimą?

Jei mes prašome asmeninės informacijos papildomais tikslais, pvz. naujienlaiškiai, mes, arba paklausime susisiekę tiesiogiai, arba bus atskiras pasirinkimas, kur turėsite sutikti atskirai.

Kaip atsisakyti sutikimo?

Jeigu po to persigalvojote, ir nebenorite leisti tvarkyti Jūsų duomenų, ar leisti mums naudoti Jūsų duomenų tam tikrais tikslais, pvz. naujienlaiškiams, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba raštu: Innercode, UAB, J. Balčikonio g. 9, Vilnius, LT-08314, Lietuva.

3 – NUORODOS

Kai spaudžiate ant nuorodų mūsų svetainėje, jos gali nukreipti į kitas svetaines. Mes nesame atsakingi už kitų svetainių taikomą privatumo politiką, ir rekomenduojame perskaityti tų svetainių privatumo politiką.


4 - APSAUGA

Norėdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, mes imamės visų reikiamų priemonių ir taikome geriausias praktikas užtikrinti, jog informacija nebus netinkamai prarasta, panaudota, prieita, atskleista, pakeista ar sunaikinta.

5 - SLAPUKAI

Pateikiame sąrašą slapukų, kuriuos naudojame.

Pavadinimas

Trukmė

Aprašymas

_ga

2 metai

Naudojamas atskirti vartotojus.

_gid

24 valandos

Naudojamas atskirti vartotojus.

_gat

10 minučių

 

 

6 – PAKEITIMAI ŠIAI PRIVATUMO POLITIKAI

Pasiliekame teisę keisti šią Privatumo politiką bet kuriuo metu. Pakeitimai įsigalios iš karto po to, kai bus atnaujintas šis puslapis. Jei bus padaryti pakeitimai, mes informuosime Jus, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.

Jei mūsų įmonė bus įsigyta ar perleista kitai įmonei, Jūsų informacija bus perkelta naujiesiems savininkams, kad galėtų toliau Jums teikti paslaugas ar parduoti prekes.


7 – KLAUSIMAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei norite gauti, pakoreguoti, ar pašalinti savo asmeninę informaciją, kurią mes turime, ar norite tiesiog sužinoti daugiau apie Privatumo politiką, susisiekite el. paštu [email protected] arba raštu: Innercode, UAB J. Balčikonio g. 9, Vilnius, LT-08314, Lietuva.